Wie zijn de gemeenteraadsleden?

P.J.J. (Paul) Verhoeven

P.J.J. Verhoeven
contactgegevens en taken P.J.J. (Paul) Verhoeven
FunctieVoorzitter
Telefoonnummer040 224 1442
E-mailadresburgemeester@heeze-leende.nl
Portefeuille
  • Openbare Orde en Veiligheid
  • Algemene Plaatselijke Verordeningen
  • Burgerzaken
  • De Berkenschutse
  • P&O
  • Communicatie
  • Facilitaire zaken
  • Brabantsedag
Projecten

(Regionaal) overleg:

Algemeen bestuurslid Metropoolregio Eindhoven

Plaatsvervanger als voorzitter van de raad is de heer F.J.P.M. Cuijpers

T.E. (Tjarda) Borsboom-Hoekstra

T.E. Borsboom-Hoekstra
contactgegevens en taken T.E. (Tjarda) Borsboom-Hoekstra
FunctieGriffier
Telefoonnummer040 224 1445
E-mailadrest.borsboom@heeze-leende.nl
Portefeuille

In de regel bereikbaar op de dagen maandag, woensdag en donderdag.

Mevr. E. Daamen (bestuurssecretaresse) is plaatsvervangend griffier. Zij is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag op telefoonnummer (040) 22 41 442 en e-mail e.daamen-v.lieshout@heeze-leende.nl.

I.C.J.A.T. (Inge) Maas

I.C.J.A.T. Maas
contactgegevens en taken I.C.J.A.T. (Inge) Maas
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresInge.maas@bumet.nl
Politieke partijCDA

P.J.N.M. (Peter) Vertogen

P.J.N.M. Vertogen
contactgegevens en taken P.J.N.M. (Peter) Vertogen
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer040 226 5002
E-mailadresp.vertogen@kpnmail.nl
Politieke partijCDA

A.J.M. (Ton) Dietvorst

A.J.M. Dietvorst
contactgegevens en taken A.J.M. (Ton) Dietvorst
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer040-206 2352
E-mailadreskroonhoeve@hotmail.com
Politieke partijCDA

J.P.T.J.N. (Jos) Vos

J.P.T.J.N. Vos
contactgegevens en taken J.P.T.J.N. (Jos) Vos
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer040 226 1706
E-mailadresjptjn.vos@hslnet.nl
Politieke partijCDA

M. (Marten) de Lange

M. de Lange
contactgegevens en taken M. (Marten) de Lange
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresmartendelange@gmail.com
Politieke partijPvdA

R. (Robert) Groenewoud

R. Groenewoud
contactgegevens en taken R. (Robert) Groenewoud
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer040 224 0626
E-mailadresrobert.groenewoud@live.nl
Politieke partijVVD

M.L. (Miranda) ten Hout

M.L. ten Hout
contactgegevens en taken M.L. (Miranda) ten Hout
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmtenhout.mth@gmail.com
Politieke partijVVD

F.J.P.M. (Frans) Cuijpers

F.J.P.M. Cuijpers
contactgegevens en taken F.J.P.M. (Frans) Cuijpers
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer040-226 6680
E-mailadresf.cuijpers@live.com
Politieke partijVVD

N.J.C.M. (Nico) van der Palen

N.J.C.M. van der Palen
contactgegevens en taken N.J.C.M. (Nico) van der Palen
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer040 226 5282
E-mailadresnjcm.vanderpalen@hslnet.nl
Politieke partijLOKAAL Heeze-Leende

J.M.M. (Jack) de Turck

J.M.M. de Turck
contactgegevens en taken J.M.M. (Jack) de Turck
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer00324 7850 2417
E-mailadresj.turck7@chello.nl
Politieke partijLOKAAL Heeze-Leende

D.L. (Dennis) Keuten

D.L. Keuten
contactgegevens en taken D.L. (Dennis) Keuten
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresdl.keuten@hslnet.nl
Politieke partijLOKAAL Heeze-Leende

T.C. (Lot) Veldkamp

T.C. Veldkamp
contactgegevens en taken T.C. (Lot) Veldkamp
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadreslotlokaal@gmail.com
Politieke partijLOKAAL Heeze-Leende

H.J.A. (Harrie) Scheepers

H.J.A. Scheepers
contactgegevens en taken H.J.A. (Harrie) Scheepers
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer040 226 4597
E-mailadresh.j.a.scheepers@gmail.com
Politieke partijAlgemeen Belang Heeze-Leende

M.E.W. (Maaike) van Breugel

M.E.W. van Breugel
contactgegevens en taken M.E.W. (Maaike) van Breugel
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresm.v.breugel@heeze-leende.nl
Politieke partijAlgemeen Belang Heeze-Leende

F.M.P. (Frans) Maas

F.M.P. Maas
contactgegevens en taken F.M.P. (Frans) Maas
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer040 206 2181
E-mailadresf.maas81@upcmail.nl
Politieke partijDe Partij voor Oud en Jong/GroenLinks

A.M. (Alide) Hijmans

A.M. Hijmans
contactgegevens en taken A.M. (Alide) Hijmans
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer040-226 21 49
E-mailadreshijmans@hijmansmediation.nl
Politieke partijDe Partij voor Oud en Jong/GroenLinks

M.P. (Mark) Klerks

M.P. Klerks
contactgegevens en taken M.P. (Mark) Klerks
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresmark.klerks@d66heeze-leende.nl
Politieke partijD66

Pagina opties