Vrijwillige cliëntondersteuning tijdens keukentafelgesprekken en overzicht ondersteuners

Woont u in Heeze-Leende, heeft u een Wmo-ondersteuningsvraag en is er een afspraak gemaakt voor een keukentafelgesprek? Dan kunt u gebruik maken van één van de vrijwillige cliëntondersteuners. Deze cliëntondersteuners ondersteunen u  tijdens het keukentafelgesprek. Zij letten er vooral op of u (en/of uw mantelzorger) voldoende wordt gehoord tijdens het gesprek en of er voldoende aandacht is voor uw zorgvraag.

U moet zelf aangeven of u gebruik wilt maken van een vrijwillige cliëntondersteuner en u moet zelf contact met hen opnemen.  Bij de uitnodiging voor een keukentafelgesprek ontvangt u hiervoor een lijst met namen en telefoonnummers. Het is tevens mogelijk om via welzijnsorganisatie Cordaad Welzijn een vrijwillige cliëntondersteuner bij het keukentafelgesprek te vragen.

Voor Wmo-ondersteuningsvragen kunt u contact opnemen met het Sociaal Team via telnr. 040-2241455  of  via sociaalteam@heeze-leende.nl.

Wie zijn de vrijwillige cliëntondersteuners en hoe kunt u ze bereiken?

Lijst vrijwilligers
Naam E-mailadres Tel.nr Kern
Joseph Sweegers joseph.sweegers@strabrecht.net 040 224 0001 Heeze
Joop Spoorenberg j.spoorenberg3@kpnplanet.nl 06 1276 6956 Heeze
Geert Hut geerthutba@gmail.com 040 206 2800 Leende
Ria Maas ria.maas@hotmail.com 040 206 1596 Leende
Diny Simkens simkens@hotmail.com 06 1952 4962 Leende
Gonnie Joppen g.joppen@hotmail.nl 06 2167 0818 Leenderstrijp
Truus Joppen TJoppen@joppen.nl 06 2040 4312 Leenderstrijp
Max van Hofweegen maxvhofweegen@gmail.com 06 5495 5168 Heeze
Olga van Rijsewijk olga@rijsewijk.nl 040 226 2973 Heeze
Jo Spiertz spiertzjo@gmail.com 06 4659 7147 Leende

Pagina opties