Formulier afsluiten
Formulier opnieuw starten

Kans maken op gratis rijtegoed

Voortgang
20%

Introductie

Veel inwoners hebben een eigen auto die het grootste deel van de tijd stilstaat. Dat kost geld en zorgt voor volle straten met geparkeerde auto’s. Met de nieuwe elektrische deelauto’s in Heeze-Leende kun je slimmer én voordeliger reizen. Je deelt niet alleen de kosten van een auto, maar draagt ook bij aan meer ruimte in de buurt. Omdat de auto’s elektrisch zijn, is dit bovendien een duurzame keuze: minder CO₂-uitstoot en minder fijnstof. En je rijdt in een nieuwe, goed onderhouden, auto zonder zelf aanschaf- of onderhoudskosten te hebben.

Op woensdag 10 december worden de twee deelauto’s officieel gelanceerd door wethouder Robert Groenewoud. Een expert van OnzeAuto is ook aanwezig om al je vragen te beantwoorden over reserveren, gebruik en voordelen.

We geven vijf keer € 50,- rijtegoed weg. Vul onderstaande gegevens in en wie weet komt jouw naam op 10 december als winnaar uit de trekking die door wethouder Robert Groenewoud wordt gedaan. Zorg dat je erbij bent, want alleen aanwezigen maken kans om te winnen!