Je kind en zijn emoties begrijpen... Hoe dan??

Boos, verdrietig, bang of blij, jonge kinderen kunnen in korte tijd alle emoties laten zien. Dat is heel normaal, maar voor ouders soms best een uitdaging. Hoe help je je peuter of kleuter om gevoelens te begrijpen en ermee om te gaan? En hoe blijf je zelf rustig in lastige momenten?

Tijdens de “Hoe dan? - bijeenkomst: “de emoties van je (jongere) kinderen begrijpen” gaan we hierover samen in gesprek. Een opvoedprofessional en jeugdverpleegkundige zijn aanwezig om vragen te beantwoorden. Ook hoor je ervaringen van andere ouders, zo ontdek je dat je niet de enige bent en kun je van elkaar leren.

Data en locaties

  • Heeze – donderdag 30 oktober, 09:30 – 11:00 uur, ’t Perron
  • Leende – maandag 17 november, 09:30 – 11:00 uur, Dorpshuis De Schammert

De bijeenkomsten zijn bedoeld voor ouders van kinderen van 2 tot en met 6 jaar. 
Deelname is gratis en aanmelden is niet nodig. Om rust en ruimte voor gesprekken te waarborgen, wordt gevraagd geen kinderen mee te nemen. 

Ouders uit zowel Heeze, Leende, Leenderstrijp en Sterksel, zijn van harte welkom bij beide bijeenkomsten. Je kunt dus zelf kiezen welke datum of locatie het beste past.