Opening pumptrack Leende

Op woensdag 1 juli wordt de nieuwe pumptrack aan De Loofvennen in Leende feestelijk geopend. Tussen 15:00 en 19:00 uur staat de locatie volledig in het teken van sport, ontmoeting en plezier.
De middag biedt volop activiteiten voor jong en oud. Bezoekers kunnen zelf de pumptrack uitproberen met een stuntstep, BMX of mountainbike. Daarnaast is er een grote stormbaan aanwezig en kunnen bezoekers genieten van een spectaculaire demonstratie door Davey Sanders, de huidige nummer twee van de Benelux bij de professionele stuntsteppers.
Programma
De stuntshow start om 16:00 uur. Davey laat zien wat er mogelijk is op een stuntstep en kan na afloop vragen beantwoorden en jongeren inspireren.
Tussen 16:00 en 17:30 uur staat een frietkar klaar waar de eerste honderd bezoekers gratis een portie friet kunnen krijgen.
Om 17:30 uur zal wethouder Martin Mordang de pumptrack officieel openen.
Masterclasses in augustus
Tijdens de opening wordt ook vooruitgekeken naar de toekomst. Davey Sanders wil in augustus stuntstepmasterclasses verzorgen in zowel Heeze als Leende. Tijdens de openingsmiddag kunnen jongeren vrijblijvend aangeven of zij hieraan willen deelnemen. Bij voldoende belangstelling worden de lessen ingepland.
Met de opening krijgt Leende er een aantrekkelijke ontmoetingsplek bij waar jongeren kunnen sporten, elkaar ontmoeten en hun talenten verder kunnen ontwikkelen.
De toegang is gratis en iedereen is welkom!
