Psysalon over suïcide: samen de stilte doorbreken

Praten over suïcide is niet makkelijk. Misschien weet je niet goed wat je moet zeggen, ben je bang om de verkeerde woorden te gebruiken of maak je je zorgen om iemand in je omgeving. Daardoor blijft het onderwerp soms onbesproken. Tijdens de Psysalon op 16 september is er ruimte om hierover met elkaar in gesprek te gaan.
Tijdens deze avond delen een ervaringsdeskundige, een naaste en een professional hun ervaringen. Zij gaan met elkaar in gesprek over hoop, wanhoop, steun en de kracht van echt contact. Ook wordt besproken welke rol sociale media kunnen spelen bij het voorkomen van suïcide en het bespreekbaar maken van suïcidaliteit.
De bijeenkomst is voor iedereen die geïnteresseerd is in het onderwerp of zich betrokken voelt. Je kunt meepraten, vragen stellen of je eigen ervaringen delen, maar dat hoeft niet. Je bent ook van harte welkom om alleen te luisteren.
Het doel van de avond is om de stilte rondom suïcide te doorbreken en ruimte te maken voor begrip, verbinding en hoop. Want soms begint steun gewoon met er voor elkaar zijn.
Praktische informatie
De Psysalon vindt plaats op 16 september om 19.00 uur bij dorpshuis ’t Perron in Heeze. De inloop begint om 18.45 uur. Bij binnenkomst word je opgevangen door een medewerker van het Sociaal Team.
Je bent van harte welkom.

