Contact en openingstijden

""

Let op: is er sprake van een feestdag of brugdag? Dan gelden er waarschijnlijk aangepaste openingstijden. 

Openingstijden gemeentehuis

Door de maatregelen rondom het coronavirus werken we alleen op afspraak. Wilt u het gemeentehuis bezoeken? Bel ons (040-224 1400) dan even om er zeker van te zijn dat het gemeentehuis open is! 

Bezoekadres

Jan Deckersstraat 2, 5591 HS Heeze

E-mail

Vul het webformulier in of stuur een e-mail naar postbus@heeze-leende.nl

Telefoon & fax

  • Telefoon: 040-224 1400 (ma-do 9-17 u & vrijdag 9 - 12:30)
  • Calamiteit: 040-224 1400 (24 uur per dag). Voor dringende meldingen van de openbare ruimte, zoals omgewaaide bomen of rioolverstoppingen.
  • Fax: 040-224 1450.

Neemt u contact met ons op als bedrijf? Zorg dan dat u het KvK-nummer bij de hand heeft.

Contactpersonen voor ondernemers en verenigingen

Ondernemers

De gemeente Heeze-Leende heeft een bedrijfscontactfunctionaris in dienst: Gertie van Bree (g.v.bree@heeze-leende.nl).
Voor meer informatie zie: www.heeze-leende.nl/ondernemen

Verenigingen

Er zijn diverse contactpersonen voor verenigingen, zij zijn per e-mail te bereiken.

Contactpersoon (buiten)sportverenigingen
Vastgoed/facilitair: Thijs  van der Lans (m.v.d.lans@heeze-leende.nl)
Subsidies: Jacinta Kuijs (j.kuijs@heeze-leende.nl)
Sport (beleid en activiteiten): Diana Rooijackers (D.Rooijackers@Heeze-Leende.nl) en Joeri van Hoof (j.v.hoof@heeze-leende.nl)

Postadres

Het postadres van de gemeente is: Postbus 10.000, 5590 GA Heeze.

Bezoeken

Vanwege de huidige coronamaatregelen werkt Gemeente Heeze-Leende op afspraak. 

Maak direct een afspraak

Plan uw route naar het gemeentehuis via Google Maps.

Bekijk de digitale gemeentegids voor meer adresgegevens.

Pagina opties